Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

TERMOMETR BEZDOTYKOWY ABACUS BABY

TERMOMETR BEZDOTYKOWY ABACUS BABY

INNOWACYJNY TERMOMETR

Mierzy temperaturę w 1 sekundę

Więcej szczegółów

Obniżka!
109,00zł

-20,00zł

129,00zł

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

TERMOMETR BEZDOTYKOWY RC003

ABACUS BABY

INNOWACYJNY TERMOMETR

Mierzy temperaturę w 1 sekundę

Bardzo dokładny: precyzyjny czujnik oraz wygodny w użyciu wyświetlacz zapewniają bardzo wysoką dokładność odczytu pomiaru. Nie ma potrzeby wykonywania kilku pomiarów, aby mieć pewność prawidłowości wskazań termometru.

Bezdotykowy: brak kontaktu ze skórą oznacza zachowanie higieny i brak ryzyka zakażenia się krzyżowego. Nie ma potrzeby zakładania ochronnej osłonki na czujnik

Stworzony dla niemowląt i dzieci: profesjonalny termometr, oferujący najbardziej zaawansowaną technikę pomiaru. Pozwala na precyzyjny pomiar temperatury bez dotykania dziecka (np. podczas snu)

Idealny również dla dorosłych i osób starszych: pozwala na szybki i precyzyjny pomiar, posiada  duży i czytelny wyświetlacz. Zapamiętuje 32 ostatnie pomiary.

Bezpieczny i łatwy w użyciu: pomiar tylko na czole gwarantuje wygodę i brak błędów pomiarowych wynikających ze zmian w sposobie pomiaru.

Wielofunkcyjny: oprócz pomiaru temperatury ciała, można z łatwością zmierzyć temperaturę mleka w butelce, wody do kąpieli oraz innych płynów i pokarmów, co redukuje ryzyko poparzenia. Przydaje się również możliwość pomiaru temperatury otoczenia (np. w pokoju dziecka)

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Free xml sitemap generator