Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

FANTAZYJNY POCIĄG

Zabawka składa się z trzech wagoników, na które nakłada się klocki dopasowując kształty i wielkości. Z klocków można również budować róznorakie budowle. Dla dzieci powyżej 18 miesięcy.

Więcej szczegółów

99,00zł

E0417

Stan: dostępny

1 dostępny

FANTAZYJNY POCIĄG

HAPE E0417

Zabawka składa się z trzech wagoników, na które nakłada się klocki dopasowując kształty i wielkości. Z klocków można również budować róznorakie budowle.

Rozwija wyobrażnię i koordynację ruchową. Uczu kolorów i rozpoznawania wielkości i kształtów

Polecana dla dzieci powyżej 18 miesięcy.

Wymiary zabawki: 40 x 8 x 13 cm


Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów. Oprócz korzystania z konkretnych materiałów i metod, Hape do współpracy szuka ludzi, którzy wnoszą nową wrażliwość na proces tworzenia. Współpraca pracowników międzynarodowych i lokalnych, tworzy globalną kulturę korporacyjną, ze szczególnym zrozumieniem i szacunkiem dla świata, w którym żyjemy. Hape uważa, że przyszłość zaczyna się i należy do naszych dzieci, dlatego też zabawki Hape zostały opracowane w celu zwiększenia umiejętności rozwojowych.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Free xml sitemap generator