Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

KROKODYL NA SZNURKU

Zabawka krokodyl na sznurku to idealna zabawka dla dzieci stawiających pierwsze kroki. Ciągnąc krokodyla na sznurku maluch patrzy jak zwierzak wesoło macha ogonkiem. Kółka otoczone są gumą, więc zabawka nadaje się do każdej powierzchni. Dla dzieci powyżej 12 miesięcy

Więcej szczegółów

76,90zł

E0348

Stan: dostępny

2 dostępnych

KROKODYL NA SZNURKU

HAPE E0348

Zabawka krokodyl na sznurku to idealna zabawka dla dzieci stawiających pierwsze kroki. Ciągnąc krokodyla na sznurku maluch patrzy jak zwierzak wesoło macha ogonkiem. Kółka otoczone są gumą, więc zabawka nadaje się do każdej powierzchni.

Rozwija wyobrażnię i koordynację ruchową.

Polecana dla dzieci powyżej 12 miesięcy.

Wymiary opakowania zabawki: 29,5 x 11 x 10,8 cm


Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów. Oprócz korzystania z konkretnych materiałów i metod, Hape do współpracy szuka ludzi, którzy wnoszą nową wrażliwość na proces tworzenia. Współpraca pracowników międzynarodowych i lokalnych, tworzy globalną kulturę korporacyjną, ze szczególnym zrozumieniem i szacunkiem dla świata, w którym żyjemy. Hape uważa, że przyszłość zaczyna się i należy do naszych dzieci, dlatego też zabawki Hape zostały opracowane w celu zwiększenia umiejętności rozwojowych.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Free xml sitemap generator