Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

LINKA TĘCZOWYCH KSZTAŁTÓW

 Zabawka składa się z 32 elementów o różnych kształtach i wielkościach. Klocki nawleka się na sznurek tworząc różnorakie kształty, np. gąsiennicę, wieżę czy pociąg. Dla dzieci powyżej 3 lat


Więcej szczegółów

69,90zł

E1019

Stan: dostępny

1 dostępny

LINKA TĘCZOWYCH KSZTAŁTÓW

HAPE E1019

Zabawka składa się z 32 elementów o różnych kształtach i wielkościach. Klocki nawleka się na sznurek tworząc różnorakie kształty, np. gąsiennicę, wieżę czy pociąg.

Rozwija wyobrażnię i koordynację ruchową. Uczu kolorów i przygotowuje paluszki do pisania.

Polecana dla dzieci powyżej 36 miesięcy.

Wymiary opakowania zabawki: 25,5 x 7,5 x 24 cm


Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów. Oprócz korzystania z konkretnych materiałów i metod, Hape do współpracy szuka ludzi, którzy wnoszą nową wrażliwość na proces tworzenia. Współpraca pracowników międzynarodowych i lokalnych, tworzy globalną kulturę korporacyjną, ze szczególnym zrozumieniem i szacunkiem dla świata, w którym żyjemy. Hape uważa, że przyszłość zaczyna się i należy do naszych dzieci, dlatego też zabawki Hape zostały opracowane w celu zwiększenia umiejętności rozwojowych.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Free xml sitemap generator