Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

PIESEK NA SZNURKU

Zabawka piesek na sznurku to idealna zabawka dla dzieci stawiających pierwsze kroki. Zwierzak podczas jazdy porusza ogonkiem i uszkami, potrafi usiąść oraz podnieść pyszczek do góry. Kółka otoczone są gumą, więc zabawka nadaje się do każdej powierzchni. Dla dzieci powyżej 12 miesięcy

Więcej szczegółów

76,90zł

E0347

Stan: dostępny

3 dostępnych

PIESEK NA SZNURKU

HAPE E0347

Zabawka piesek na sznurku to idealna zabawka dla dzieci stawiających pierwsze kroki. Zwierzak podczas jazdy porusza ogonkiem i uszkami, potrafi usiąść oraz podnieść pyszczek do góry. Kółka otoczone są gumą, więc zabawka nadaje się do każdej powierzchni.

Rozwija wyobrażnię i koordynację ruchową.

Polecana dla dzieci powyżej 12 miesięcy.

Wymiary zabawki: 22x9,2x16,2 cm cm


Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów. Oprócz korzystania z konkretnych materiałów i metod, Hape do współpracy szuka ludzi, którzy wnoszą nową wrażliwość na proces tworzenia. Współpraca pracowników międzynarodowych i lokalnych, tworzy globalną kulturę korporacyjną, ze szczególnym zrozumieniem i szacunkiem dla świata, w którym żyjemy. Hape uważa, że przyszłość zaczyna się i należy do naszych dzieci, dlatego też zabawki Hape zostały opracowane w celu zwiększenia umiejętności rozwojowych.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Free xml sitemap generator