Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

SKRZYNKA MECHANIKA

SKRZYNKA MECHANIKA

Wykonana z drewna skrzynka mechanika wprowadza małego majsterkowicza w świat majsterkowania i narzędzi. Zachęci dziecko do twórczego myślenia i tworzenia rozwijając zdolności manualne. Dla dzieci powyżej 3 lat.

Więcej szczegółów

59,90zł

E3001

Stan: dostępny

1 dostępny

SKRZYNKA MECHANIKA Z NARZĘDZIAMI

HAPE E3001

Wykonana z drewna skrzynka mechanika wprowadza małego majsterkowicza w świat majsterkowania i narzędzi. Zachęci dziecko do twórczego myślenia i tworzenia rozwijając zdolności manualne.

Zabawka to 17 różnych kolorowych elementów.

Polecana dla dzieci powyżej  3 lat.

Wymiary zabawki: 26x16.5x14 cm


Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Free xml sitemap generator