Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

SZNUROWANY KONIK

SZNUROWANY KONIK

Dzięki nawlekaniu, przewlekaniu, zaplataniu dzieci rozwiną motorykę dłoni, przygotowując paluszki do pisania. Zabawka rowija wyobraźnię. Polecana dla dzieci powyżej 3 lat.

Więcej szczegółów

39,90zł

E1016

Stan: dostępny

1 dostępny

SZNUROWANY KONIK

HAPE E1016

Konik do sznurowania to zabawka z drewna marki Hape w komplecie z kolorowymi sznurówkami, koralikami oraz instrukcją z obrazkami, na których przedstawiono wzory sznurowania figurki konika. Dzięki nawlekaniu, przewlekaniu, zaplataniu dzieci rozwiną motorykę dłoni, przygotowując paluszki do pisania. Zabawka rowija wyobraźnię.

Wymiary: 15 x 2,4 x 19,5 cm

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 3 lat.

Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów.

Free xml sitemap generator