Mój Skarbek -  artykuły dla dzieci i mam

 

Newsletter

Producenci

LOKOMOTYWA MAGNETYCZNA, TOR LOKOMOTYWY

LOKOMOTYWA MAGNETYCZNA, TOR LOKOMOTYWY

Drewniany labirynt w kształcie lokomotywy. Pod szybką ukryte są metalowe kuleczki, które dziecko prowadzi magicznym pisakiem do celu. Dla dzieci powyżej 2 lat.

Więcej szczegółów

39,90zł

E1701

Stan: dostępny

1 dostępny

LOKOMOTYWA MAGNETYCZNA, TOR LOKOMOTYWY

HAPE E1701


Drewniany labirynt w kształcie lokomotywy. Pod szybką ukryte są metalowe kuleczki, które dziecko prowadzi magicznym pisakiem do celu. Zabawka uczy myślenia przestrzennego oraz rozwija zmysł koncentracji i koordynacji ruchowej. Polecana dla dzieci powyżej  2 lat.

Wymiary zabawki: L: 19.4, W: 15.6, H: 2.1cm


Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Free xml sitemap generator